Online hry zadarmo

Tip jak se zabavit

Publikováno 09.04.2012 v 00:00 v kategorii Online hry zadarmo, přečteno: 542x

Pirátská hraPropadnete kouzlu multiplayer hry zdarma Máte hodně volného času a nevíte, jakým způsobem jej vyplnit? Snažíte se najít na internetu atraktivní hry, které lze zahrát si na internetu a není nutná instalace? Dnes je internet zahlcený množstvím vtipných her, které jsou zajímavé pro všechny věkové skupiny bez rozdílu pohlaví a zaměření. 
Strategické online hry
Na své si přijdou ti, kteří neodolají strategickým hrám, rpg hrám nebo flash hrám. Zdá se vám o povolání zběhlého stewarda či pilotky? Letištní hra Skyrama vám pomůže tohle originální přání uskutečnit. Jde o snadnou hru, která spadá do kategorie s názvem flash hry . Objevíte se v postavě pořadatele netradičních leteckých vystoupení, každý den mžete vypravovat letecké prostředky do celého světa a zajímat se budete rovněž o kompletní chod letiště. K tomuto vám budou pomáhat kamarádi z celé zeměkoule. Muže překvapí jistě hra PirateStorm. Nachystejte se na dlouhou cestu po moři, překonávejte nástrahy a překonávejte překážky, které se na této cestě lodí za fantastickým pokladem dostaví. Pokaždé můžete zápasit s podvodními bestiemi, ale i dalšími zlými piráty, kteří se budou snažit udělat z vás rybí žrádlo. Jestliže vás zaujmou strategické hry online - PirateStorm je jasnou volnou pro vás. 

RPG hryPropracované dobrodružství
Dokonalé grafické propracování, nevšední atmosféra a série nadpřirozených postav - to je rpg hra Drakensang. Zřejmě také půvabu této hry propadnou hlavně muži. Jde o skvělé propracované dobrodružství, které vás nenechá odejít od počítače. Máte zájem o rpg hry ? Opravdu nic originálnějšího než Drakensang už neuvidíte!