Online hry zadarmo

Hry které nás baví

Publikováno 10.04.2012 v 00:01 v kategorii Online hry zadarmo, přečteno: 401x

SkyramaJak je možno dostat se ze chřtánu nudy? Jak je možno využít volné chvíle? Východisko je možno najít na webu. Jestliže máte rádi web games , jiste si přijdete na své. Hry pro více hráčů můžete pustit hned a není nutná zdržující instalace. Je možno ušetřit tak tolik potřebný čas i prostor na disku. V současné době existuje na netu spousta internetových her, pomocí kterým uniknete z všedního stereotypu. 

Řízení provozu letiště
Zmínit můžeme například hru Skyrama - jedná se o bezvadný simulátor letiště s každodenním provozem. Denně musíte vypravovat letadla do nejrůznějších okolních státu a starat se o chod svého komplexu. S tímto úkolem vám budou vypomáhat ostatní hráči. 
pirátské hry
Brzy sami uvidíte, že bez skutečné spolupráce čeká obrovské letiště prudký a bolestivý úpadek. 
Nezajímá vás prostředí pilotu? Dáváte přednost především pirátským bitvám? Upředňostnujete další české hry online? V tomto případe vám představíme hru PirateStorm. Staňte se pirátem a objevujte nové oblasti. Na svých cestách potkáte mnoho banditu, kteří se vás budou snažit vyhladit z pirátských map. Ubráníte se jim? 
Fantasy online hry
Jestliže upřednostňujete tajemno, fantasy zvířata, zlé dračí nestvůry, zlé stvoření a milujete každodenní dávky adrenalinu, podívejte se na hru Drakensang. Dokonce i tuto rpg hru naleznete v sekci hry online . Budete neohroženým rytířem, který zachrání nový vek? Nebo podlehnete rudému ohni neohroženého draka?